Stor Sineklik

stor sineklik

Stor Sineklik

Stor sineklik firmamız tarafından sizlere sunulan bir üründür. Daha çok aşağı ve yukarı yay sistematiği ile hareket eden bir modeldir. Pimapen tarzı pencerelerin, dış kısımlarına ve kapılara monte edilirler. Arzu edilen renklerde üretiliyorlar. Bunun yanında, stor sineklik modelleri son yıllarda oldukça tercih edilir olmuştur. Nedeni dışarıdan içeriye giren başta sinek olmak üzere yabancı canlıların mikrop taşımasıdır. Bu özellikle bebekleri olan aileler için tehlikeli bir durumdur.

Çünkü bebeklerin bağışıklık sistemi henüz oturmamıştır. Kimyasal olarak sinekleri öldürmek yerine, doğal yöntem olan stor sineklik doğru çözümdür. Bu sineklikle zaten canlı dışarıdan içeriye giremeyeceği için ekonomik bir çözümdür denilebilir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sineklikle ilgili ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Stor Sineklik Modelleri

Özellikle stor sineklik modelleri hem göz zevkinize hem sağlığınıza hitap ediyor. İsteklerinize uygun birçok model bulunuyor. Her bir modeli, ister kapılarda yatay olarak ister pencerelerde dikey olarak kullanırsınız. Ayrıca modellerin hepsinde hiçbir şekilde kimyasal içerik yoktur. Bu anlamda rahat olabilirsiniz.

Stor sineklik modellerimiz şu şekildedir;

  • Pencere Stor Sineklik
  • Kapı Stor Sineklik
  • Double Stor Sineklik

Stor sineklik modelleri hava ve doğa koşullarına son derece dayanıklıdır. Kış aylarında işe yaramadığı için sökmenize gerek yoktur. Bunun yanında, ürünlerimizin hepsi uzun ömürlü dayanıklı sistemlerdir. Bir aldığınızda bir daha tamir gibi olumsuzluklarla uğraşmazsınız. Hemen bizlerle iletişime geçebilir ve bu benzersiz ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Stor Sineklik Fiyatları

Stor sineklik fiyatları sizler düşünülerek firmamızca özel olarak belirlenmiştir. Sadece bu sinekliği değil, bütün modelleri üstün kalite ile ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Stor sinekliklerde sadece bir mevsim değil dört mevsim kampanyalı modellerimizi sizlere sunuyoruz.

Son moda olan sinekliklerimiz, her geçen gün teknolojik olarak yenileniyor. Bütün malzemeleri teknolojiye uygun olarak sürekli güncelleniyor. Üstelik bunu fiyatlarımıza yansıtmıyor ve kalitemizden ödün vermiyoruz. Stor sineklik fiyatları sizlere uygun şekilde aynı kalıyor. Bunun yanında, sinekliklerimiz oldukça estetik ve şık görünümdedir. Göz zevkinize hitap eden özel tasarıma sahip ürünlerdir. Tüm bu hizmetlere ve ayrıcalıklara en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bizlerle sitemiz üzerindeki iletişim numaramız veya WhatsApp yoluyla iletişime geçebilirsiniz.


Hemen Ara
Whatsapp Destek Al