Plise Sineklik

plise sineklik

Plise Sineklik

Pileli Sineklik
Akordiyon Sineklik


Pileli sineklik olarak da bilinen plise sineklik modelidir ve pileli tülden yapılan birbirinden güzel desenlerle kolayca hazırlanabilen hoş bir üründür. Aynı zamanda dekoratif bir model grubuna sahip olduğu için her gün sineklik kullanılan pek çok yerde bulunabilmektedir.

Plise Sineklik Modelleri

Tüm dünyada ve ülkemizde tercih edilen model olmasının yanı sıra birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sivrisinek ağlarının yetersiz olduğu veya çözüm üretilemeyen yerlerde genellikle plise sineklik modelleri daha çok tercih edilmektedir. Diğerlerine göre çok daha ekonomik yapısıyla tanınan plise sineklik modelleri bizlere büyük bir kullanım ve montaj rahatlığı da sağlıyor. Günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği pileli sineklik modellerinde birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. İstediğiniz renk ve seçenekler mevcuttur.

Plise Sineklik Neden Taktırmalısınız?

Sinekler hakkında bilmeniz gereken birkaç gerçek var ve bunlara kısaca bakarsak Sadece sivrisineklerde dişi sinekler kanla beslenir, insanları ısırır. Erkek sinekler ısırmaz. Sivrisinekler, emdikleri kanı, emdikleri kanla birlikte kedilerde larvalarını üremek için kullanırlar.

Plise Sineklik Fiyatları

Satın alırken kendinize uygun plise sineklik modeli kullanabilirsiniz. Bu model özellikle balkon kapıları, camlı balkonların tercih edildiği mekanlar ve dışa açılıp kapanabilen alanlar için tercih edilmektedir. Aynı zamanda birçok alanda kullanılabilen bu ürün, panjur, ferforje veya alüminyum dış doğramalarda da kullanılabilir. Sineklik kullanılabilmesi için akıllı vidalar yardımı ile her alanda hızlı ve sorunsuz kurulum sağlamak mümkündür. İsterseniz bu alanda uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyime sahip ekibimiz size yardımcı olabilir.

Plise sineklik fiyatları pencere ve kapı sayısına ölçü sayısına göre değişkenlik göstermektedir. O yüzden plise sineklik fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak sizleri şubemize bekliyoruz. Aynı zamanda firmamızı ziyaret ederek ihtiyaçlarınız hakkında direkt bilgi verebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alarak karar verebilirsiniz. Kendiniz için doğru kararı verebilir ve ekibimizin montajını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz.

Hemen Ara
Whatsapp Destek Al