Menteşeli Sineklik

menteseli sineklik

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik pencere dışına monte edilen ve dışarıya açılan bir pencere gibi sağa veya sola açılabilen sistemlerdir. Başka bir isim, pratik bir sineklik ya da tak çıkar sineklik olarak bilinmektedir. Birçok model ve renkte üretilebilir. Pencere veya kapı deseninin renklerine ve yapısına göre özel boyama yapılabilir.

Menteşeli Sineklik Nerelerde Kullanılır?

Menteşeli sistemleri her alanda kullanılabilir, balkon kapılarında, pencerelerde, çerçeveli veya çerçevesiz oda kapılarında üretilip kullanılabilir. Menteşeli sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ölçülerde üretilebilmektedir.

Menteşeli Sineklik Özellikleri

Menteşeli sineklikler pencere ve kapı sistemlerine uyumlu olarak üretilmektedir. Temizlemesi kolay, ekonomik ve pratik bir sinekliktir. 17×25 mm kalınlığında kullanılan 17×42 serisi alüminyum profiller, pencereler için 17×25 mm kapı sistemlerinde kullanılmaktadır. Tül fiberglastan üretilmiş olup güneşe, sigara yanıklarına, yıkanmaya ve durulamaya dayanıklı tül sistemidir. Tülü sabitlemek için kullanılan fitil tırtıklı oval şekle sahiptir. Yuvaya girdikten sonra tırtıklı yüzey tülün tekrar dışarı çıkmasını engeller. Kullanılan aksesuarlar plastiktir. Menteşe takımı, köşe takozu, pimler ve kol kısımları plastikten yapılmıştır. Çıkartılabilen ve kenara bırakılabilen menteşeli sineklikler banyoya götürülerek yıkanabilir.

Menteşeli Sineklikler Sökülüp Temizlenebilir mi?

Menteşeli sineklikler temizlenebilir. Sökülüp takılabilir fonksiyonu sayesinde mevcut pencereden çıkarılıp banyoda su ile yıkanabilir. Menteşeli sinekliği asla deterjan ve su ile yıkamayın. Sade su ile yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Menteşeli Sineklik Modelleri

Menteşeli sineklik modelleri istenilen ölçü ve renklerde üretilebilen geniş bir ürün yelpazesine sahip ürünlerdir. Menteşeli sineklik modelleri pimapen, ahşap ve alüminyum pencere sistemlerinde kullanılabilir.

Menteşeli Sineklik Fiyatları

Menteşeli sineklik fiyatları için, her şeyden önce, kullanılan pencere veya kapının tam boyutlarını ve ölçülerini bize verin. Seçmiş olduğunuz ölçüye 1 cm ekleyerek pimapen kanat veya alüminyum pencere veya kapının açılma kısmının genişliğini ve uzunluğunu ölçün, menteşeli veya geçmeli sinekliğin net ölçüsünü çıkartacaksınız. Seçmiş olduğunuz ölçüyü arayarak bize bildirin, pencere veya kapınıza yapılacak menteşeli sineklik fiyatları ve maliyetleri hakkında net bilgi, istediğiniz model ve rengi belirterek size bilgi verelim.

Hemen Ara
Whatsapp Destek Al