Kedi Sinekliği

kedi sinekligi 261x300 1

Kedi Sinekliği

Özellikle son zamanlarda duyduğumuz hayvan yaralanmalarında pencereden düşme sonucu kediler yaralanıyor veya üzücü olaylar yaşama riski altında. Kediler ve köpekler evinizdeki sadık, nazik ve yeri doldurulamaz dostlarımızdır, ancak merak ve kızgınlıkları ile kendilerine zarar verebilirler. Bu sistemin adı kedi teli, köpek teli veya kedi sineklik olarak adlandırılır, kedi sineklik sisteminin temel özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda sineklik ile aynı görevi yerine getirir.

Kedi Sinekliği Nedir?

Kedi sinekliği nedir? Sorunun cevabı ise kedilerin kaçmasını önlemede büyük etkisi vardır, kedi sinekliği veya cam balkon kedi sinekliği olarak bilinen ürünümüz aslında evcil hayvanların pencere veya kapılardan çıkmasını önlemek için kullanılmaktadır. Kediler için sineklik sayesinde evcil hayvanlarınız üst katlardan düşmez, bu da onları daha rahat ve güvenli kılar. Kediler için bir kedi sinekliği, tıpkı diğer sineklikler gibi çalışır, sizi böceklerden ve sineklerden korur ve ayrıca, istemediğinizde sevimli dostlarınız olan kedi veya köpeklerin evden çıkmasını engeller.

Sineklikleri pencere ve kapılarda kullanabilirsiniz. Sineklikler özellik olarak havayı kesmeyen bir şekle sahiptir. Özel çelikten imal edilmiştir. Bu nedenle, kediler telden zarar görmez. Çelik kedi sinekliği tel pürüzlü, çirkin bir görünüm oluşturmaz. Sürgülü fermuar ve demir çıtçıt kullanımı sayesinde kedilerin açamayacağı bir üründür. Sivrisinek ağının hassas görünümü neredeyse fark edilemez. Zorlama ve itme ile değiştirilmeyecek bir modeldir. Kediler, dostlukları sayesinde insanlarla arkadaş olurlar. Kedilerin bulunduğu ortamlarda kedilere göre bazı değişiklikler yapılması gerekir.

Kedi Sinekliğinin İmalatı

Bunlardan en önemlisi, özel dayanıklı galvanizli alüminyum alaşımlı tel ile donatılmış sinekliktir. Kediler için bir kedi sinekliği, gibi çalışır, sizi böceklerden ve sineklerden korur ve ayrıca, evden çıkmasını engeller. Sineklikleri pencere ve kapılarda kullanabilirsiniz. Her boyutta sineklik alabilirsiniz. Sivrisinek ağının dışarıya açılması küçük bir güvenlik riski oluşturur. Bu nedenle içe doğru açılan bir sineklik modeli kullanmak gerekmektedir. Bu şekilde zıplarken sinekliği iterek açamazlar.

Kedi Sinekliğinin Ayrıcalığı

Kullanılan diğer telleri yırtabilecek kediler için yırtılmaz kedi sinekliği kullanılır. Diğer sivrisinek ağları gibi daha geniş gözenekli bu model, sineklere izin vermeyecek şekilde kedileri koruyacak şekildedir. Kediler için sineklik kullanmanın temel amacı, sivrisinek ağlarından yapılan sinekliklerin kedilerin evden çıkmasını veya pencereden düşmesini engellememesidir. Bu nedenle evcil hayvanlarınızı korumak için alüminyum tel sineklik tercih etmelisiniz. Adından da anlaşılacağı gibi alüminyum tel sineklik, kullanılan malzemeden dolayı sağlam bir yapıya sahiptir. Ancak bu sağlam modelin kullanımı kolay değildir. Diğer sineklik modelleri gibi katlanma işlevi yoktur. Bu uygun fiyatlı model, kediler için korumadır. Evcil kedileriniz bu fonksiyonlarla sinekliklerden zarar görmez.

Kedi Sinekliği Fiyatları

Kedi sinekliği fiyatları kapının veya pencerenin adetine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Adetini ve boyutunu ölçüp bize bilgi verirseniz sizlere uygun bir fiyat verebiliriz.


Hemen Ara
Whatsapp Destek Al